Apartmány

Apartmán č. 1 má v pokoji č. 1 manželskou postel + 1 patrovou postel, pokoj č. 2 má také manželskou postel, pokoj č. 2 je průchozí a jde se z něj do pokoje č. 3, kde se nachází patrová postel.

Apartmán č. 2 má pokoj č. 1 s manželskou postelí , pokoj č. 2 má manželskou postel a jedno lůžko. Pokoj č. 3 má také manželskou postel a jedno lůžko. V každé z kuchyní se nachází elektrický sporák se sklokeramickou deskou, varná konvice, mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem a kompletní vybavení kuchyňské linky.

Oba apartmány mají společnou společenskou místnost, kde najdete rozkládací sedací soupravu, LED televizor s úhlopříčkou 120cm, DVD, micro věž a dále dva velké stoly a 16 židlí. Ve společenské místnosti najdete velký výběr DVD a společenských her. Ze společenské místnosti se vychází na velkou dřevěnou terasu, kde je možnost grilování na plynovém grilu a posezení pro 16 osob. Zdarma pronájem výčepního zařízení + narážecí hlava na pivní sudy: Brno pivovar-Starobrno, Český Krumlov-Eggenberg, Dalešice-Dalešické, Děčín-Kapitán-Admirál-Děčínské, Hanušovice-Holba, Humpolec-Bernard, Krušovice-Krušovice, Litoměřice-Kalich, Litovel-Litovel, Opava-Zlatovar, Ostrava-Ostravar, Pražské pivovary-Staropramen-Braník, Přerov pivovar Zubr-Zubr, Svijany-Máz-Kníže-Kněžna-Rytíř, Trutnov pivovar Krakonoš-Krakonoš, Uherský Brod pivovar-Janáček-Prima-Patriot-Extra, Ústí nad Labem-Krásné Březno-Březňák, Zlato-pramen (Heineken), Velké Popovice-Kozel (11° a 12°), Vratislavice nad Nisou-Konrad, Žatec-Žatec

V přízemí pak máte k dispozici místnost pro uložení kol nebo lyží, v další místnosti momentálně budujeme malý bar s výčepním zařízením.

K chatě náleží dětské prolézačky a osvětlený antukový kurt na volejbal i nohejbal. Díky vzrostlým smrkům, které lemují velkou část pozemku, budete mít naprosté soukromí.